PŁYTA

Muzyka od zawsze była częścią mojego życia, a z czasem stała się także nieodłącznym elementem mojej pracy zawodowej. Śpiew, który towarzyszy mi od najmłodszych lat jest pasją, którą z powodzeniem i ogromną radością dane mi było przenieść także na pracę z dziećmi i młodzieżą w założonej przeze mnie szkole języka francuskiego – Dzieci na językach.

Skąd wziął się pomysł na płytę?

Płyta Hérissons et Papillons to podsumowanie mojej kilkunastoletniej pracy jako nauczyciela języka francuskiego i pasji do muzyki. Jest realizacją mojego marzenia, które zrodziło się w mojej już dawno, a które dorastało wraz z tworzeniem kolejnych piosenek.

Co znajdziesz na płycie?

Na płycie znajduje się łącznie 14 moich piosenek w języku francuskim oraz kilka wersji instrumentalnych bez wokalu.

 1. Vole mon petit papillon
 2. La Terre
 3. Un éléphant qui se balançait
 4. Viens avec moi!
 5. Le hérisson
 6. De tout mon cœur
 7. Coccinelle Demoiselle
 8. La pluie
 9. Savez -vous planter les choux
 10. Père Noël
 11. Le castor et les renardeaux
 12. À la ferme de Romain
 13. Les émotions c’est bon
 14. Ayo Nenne
  + Wersje instrumentalne

Opakowanie prócz płyty zawiera także książeczkę z tekstami piosenek.

Dla kogo jest płyta Hérissons et Papillons?

Doskonała dla nauczycieli języka francuskiego: Teksty piosenek obejmują materiał przeznaczony dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Każdy nauczyciel języka francuskiego z powodzeniem może wykorzystać zgromadzone na płycie utwory do celów edukacyjnych i pracy z najmłodszymi. Dodatkiem do piosenek są melodie bez wokali, które uatrakcyjnią niejedną lekcję francuskiego tworząc niepowtarzalny klimat niczym z paryskich uliczek.

Chcesz gotowe karty pracy do piosenek do pracy na zajęciach?

Kup płytę i napisz do nas wiadomość, a wyślemy Ci je w mailu!  – PŁYTĘ ZAMÓWISZ TUTAJ!

Świetna dla dzieci! Zarówno dla tych, które uczą się języka francuskiego, jak i dla tych, które lubią obcować z dźwiękiem. Dzieci, nawet te, które nie znają języka francuskiego, po kilkukrotnym wysłuchaniu naszych piosnek będą je śpiewać – GWARANTUJĘ!

Chcesz gotowe materiały, które wydrukujesz dziecku by mogło słuchać i bawić się w ten sposób? Po zakupie płyty napisz do nas wiadomość, a my wyślemy do Ciebie nasze materiały w mailu! ZAMÓW PŁYTĘ TUTAJ

Płyta Hérissons et Papillons dostępna w wersji CD oraz mp3

Płyta Hérissons et Papillons dostępna jest zarówno w tradycyjnej formie – na CD, jak i w wersji mp3. Wybierz tą, która spełnia Twoje potrzeby i rozpocznij swoją przygodą z moimi piosenkami w języku francuskim. Będzie mi bardzo miło, jeśli zechcesz w kilku słowach podzielić się z mną swoimi odczuciami i spostrzeżeniami po zapoznaniu się z zawartymi na płycie utworami.

KUP płytę w wersji CD

https://kasiasokolowska.pl/produkt/plyta-herisson-et-papillon/

KUP płytę jako MP3

https://kasiasokolowska.bandcamp.com/releases