OPINIE

 • Pani Ania uczy moja 3-letnia córkę francuskiego od prawie roku. Ma z mała świetny kontakt i wspaniale organizuje jej czas - liczne piosenki, do których mamy dostęp także po zajęciach, rysunki, towarzystwo zabawnych pluszaków itp. Zosia z wielka radością wyczekuje na zbliżające się zajęcia.

  Mama Zosi

 • Lekcje francuskiego z Dziećmi na Językach nigdy nie są nudne, dziecko nie ma poczucia, że to w ogóle "nauka" albo obowiązek, a jednak się uczy. Po zajęciach córka się chwali: A wiesz mamo jak jest po francusku "komputer"?, a wiesz jak jest "księżniczka"? To oczywiście zasługa pani Ani, która na lekcje zawsze przychodzi z plecakiem pełnym zabawek, gier planszowych, wycinanek, farb i laptopem. Chodzimy na wiele zajęć dodatkowych, ale te są definitywnie ulubione. Chyba najlepszą rekomendacją są słowa mojej 5-letniej córki: "Mamo, chciałabym, aby pani Ania przychodziła do nas codziennie".

  Mama Blanki

 • Ninka (5 lat) uwielbia zajęcia z Pania Kasią. Każda tematyka jest opracowana w sposób kreatywny i ciekawy dla dziecka dzięki czemu Ninka jest zaangażowana i zawsze pokazuje prace, które wspólnie wykonały. Nie traktuje ich też jako "lekcje francuskiego" ale okazję do wspólnej zabawy a fakt, że jest ona prowadzona po fancusku jest dla niej naturalny i dzięki temu czyni ogromne postępy. Skąd Kasia czerpie tyle inspiracji na zajęcia to sama się zdumiewam, bo mnie też zawsze jakimiś edukacyjnymi pomocami i pomysłami zaskakuje i chętnie dzieli się swoja wiedzą ;-). Ja dostrzegam u Kasi pasję i chęć do pracy z maluchami i to jest unikatowe, a miałam do czynienia z wieloma lektorkami.... Podziwiam i życzę wielkiego sukcesu w propagowaniu takich metodyk zaprzyjaźniania (bo nie chcę powiedzieć zwyczajnie nauczania) dziecka z francuskim.

  Mama Ninki (5 lat)

 • Razem z córeczką miałam ogromną przyjemność uczestniczyć w zajęciach języka francuskiego prowadzonych przez Panią Kasię. Zajęcia prowadzone są w ciekawy dla maluchów sposób, dzieci nawet na chwilę nie tracą zainteresowania i uwagi. Zajęcia odbywają się poprzez łączenie elementów ułatwiających naukę języka obcego: śpiewanie piosenek, zabawy ruchowe, zabawy z rymowankami, praca z kolorowymi obrazkami, mojej córeczce szczególnie przypadły do gustu elementy artystyczne np. lepienie z masy solnej, czy robienie korony. Tematyka zajęć wzmagająca zainteresowanie dzieci, przyjemna atmosfera, ale również powtarzalność etapów zajęć np. piosenka na powitanie i pożegnanie, sprawiły, że moje dziecko z radością uczestniczy w zajęciach języka francuskiego, a jakaż moja radość, gdy w trakcie zabawy w domu dziecko zaczyna śpiewać piosenkę z zajęć. Gorąco polecam, naprawdę warto.

  Ania – mama 20 miesięcznej Zosieńki

 • Kasia uczy francuskiego mojego 2,5 rocznego synka i jestem zachwycona Jej umiejętnościami i podejściem do dzieci. Jaś szybko się nudzi, ale Kasia co chwilę wymyśla coś fajnego. Podoba mi się że Ona "nie uczy" dziecka francuskiego, Ona po prostu mówi cały czas do niego po francusku. Umiejętnie wplata rzeczy, które chce nauczyć w zabawy, które interesują mojego syna. Kasia uczy Jasia indywidualnie 2-3 razy w tygodniu i jest to sztuka, żeby przez 45 min robić fajne rzeczy z takim maluszkiem i utrzymać jego zainteresowanie. Jestem zachwycona lekcjami i mam nadzieję, że także mój starszy syn będzie chodził na lekcje do Kasi.

  Monika Soból – mama 2,5 Jasia

 • Nie wiem jak Pani Kasia to robi, ale po pierwszych zajęciach moja 5 letnia córka, chodziła po domu i cały wieczór śpiewała piosenkę le pied,le pied. Sama nie znam francuskiego,więc musiałam skonsultować co znaczą te słowa :) Ola jest zachwycona językiem francuskim i nie może się nigdy doczekać kolejnych zajęć. Pani Kasia przynosi zawsze mnóstwo ciekawych materiałów i rzeczy, które bardzo pomagają w nauce. Córka po 2 miesiącach umie już kolory, nazwy zwierzątek i cały czas podśpiewuje piosenki i recytuje krótkie wierszyki.

  Mama Oli

 • Kasia uczy francuskiego mojego synka od marca 2011 roku. Jaś i ja jesteśmy zachwyceni zajęciami! Jaś uwielbia Kasię i jej fantastyczne „lekcje”. Właściwie to nie są lekcje, tylko zabawa, która pochłania go całkowicie. Zajęcia są pełne niespodzianek i ciągle coraz to nowych sposobów na naukę języka. Są to różnego rodzaju gry, wspólne wycinanie, rysownie, czytanie książeczek, klejenie, śpiewanie piosenek przy muzyce… A to wszystko w języku francuskim. Jaś zawsze czeka ze zniecierpliwieniem na spotkanie z Kasią. A jeśli, z jakiegoś powodu przepada mu zabawa, to jest bardzo smutny. Kasia ma także fantastyczne podejście pedagogiczne do mojego, zniecierpliwionego i szybko nudzącego się malucha. Po tym czasie Jaś rozumie, co Kasia do niego mówi, umie liczyć do 20, umie śpiewać kilka piosenek, zna kolory i mnóstwo słówek. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć. Dziękuję Ci Kasiu za wytrwałość i zaangażowanie.

  Natalia mama Jasia (4 lata i 10 mies.)

 • "Polecam zajęcia z ciocią Kasią wszystkim znajomym, którzy pytają mnie gdzie mój syn uczył się francuskiego . Jej pogoda ducha, umiejętność nawiązywania relacji z dzieckiem i ogromna pomysłowość sprawiają, że nauka francuskiego jest dla dziecka ogromną frajdą. Nie ma czasu na nudę. Wykorzystuje różnorodne metody nauczania angażujące wszystkie zmysły dziecka. Mój syn zawsze z radością i entuzjazmem witał ciocię Kasię z gitarą i jej plecakiem pełnym niespodzianek. I zawsze żałował, że te spotkania tak szybko się kończą:) Dzięki pomocy cioci Kasi mój syn doskonale radzi sobie w belgijskim przedszkolu."

  Agnieszka mama Igorka

 • "Sama jestem lektorką, zależało mi więc na znalezieniu naprawdę dobrych zajęć dla mojej trzyletniej córki. Od pierwszej chwili wiedziałam, że to jest to i że najprawdopodobniej znalazłam najlepsze zajęcia z francuskiego dla dzieci w Warszawie. Pełen profesjonalizm, nowatorskie, eklektyczne podejście, świetnie dopasowane do wieku rozwojowego dzieci, a poza tym miło i sympatycznie. Córcia zachwycona, rodzice też, mama spokojna, że córcia w dobrych rękach. Polecam bez cienia wątpliwości."

  Mama Olgi

Dzieci z Przedszkola Kolorowy Balonik zajęły II miejsce w ogólnopolskim konkursie wierszy i piosenek tematycznych w Języku Obcym